018-10 77 20

Kontakta Lundqvist EL

Johan Lundqvist Götz

Johan Lundqvist Götz

VD och grundare

Tel  018 - 10 77 20
Mob  0704 - 67 18 00
johan@lundqvistel.se
Camilla Götz

Camilla Götz

Administratör

Tel  018 - 10 77 20
  
camilla@lundqvistel.se
Andreas Kalm

Andreas Kalm

Arbetsledare

Tel  018 - 10 77 20
Mob  0704 - 67 18 01
andreas@lundqvistel.se
Jimmy Aveholt

Jimmy Aveholt

Arbetsledare

Tel  018 - 10 77 20
Mob  0704 - 85 79 44
jimmy@lundqvistel.se
Per Edlund

Per Edlund

Kalkylator

Tel  018 - 10 77 20
Mob  0727 - 20 48 00
per@lundqvistel.se
Anders Vestman

Anders Vestman

Elektriker

  
Mob  0705 - 97 88 00
anders@lundqvistel.se
Dennis Nelson

Dennis Nelson

Elektriker

  
Mob  0706 - 45 99 11

Fredrik Djurström

Fredrik Djurström

Elektriker

  
Mob  0705 - 16 71 00

Henrik Löthman

Henrik Löthman

Elektriker

  
Mob  0706 - 58 45 53
henrik@lundqvistel.se
Håkan Larsson

Håkan Larsson

Elektriker

  
Mob  0725 - 33 86 00

Johan Sundman

Johan Sundman

Elektriker

  
Mob  0706 - 57 10 80
johan.sundman@lundqvistel.se
Kalle Lundgren

Kalle Lundgren

Elektriker

  
Mob  0738 - 31 76 00
kalle@lundqvistel.se
Patrik Lindberg

Patrik Lindberg

Elektriker

  
Mob  0727 - 46 27 00

Robin Bergström

Robin Bergström

Elektriker

  
Mob  0767 - 84 32 00

Albin Eriksson

Albin Eriksson

Elektriker

  
Mob  0725 - 67 15 00

Joakim Karlsson

Joakim Karlsson

Elektriker

  
Mob  0708 - 70 44 00

Lars-Robert Stefansson

Lars-Robert Stefansson

Elektriker

  
Mob  0709 - 14 48 49

Jörgen Andersson

Jörgen Andersson

Elektriker

  
Mob  0725 - 70 51 00

Lucas Branteström

Lucas Branteström

Elektriker

  
Mob  0702 - 78 37 78

Peter Österlund

Peter Österlund

Elektriker

  
Mob  0761 - 37 87 00

Jesper Sundén

Jesper Sundén

Elektriker

  
Mob  0709 - 50 86 55

Johannes Lindström

Johannes Lindström

Elektriker

  
Mob  0760 - 19 85 81

Gustav Forsberg

Gustav Forsberg

Elektriker

  
Mob  0735 - 07 60 26

Emilia Andersson

Emilia Andersson

Elektriker

  
  

Mathias Ljungqvist

Mathias Ljungqvist

Elektriker

  
  

Mikael Hast

Mikael Hast

Elektriker

  
  

Johan Hägg

Johan Hägg

Elektriker

  
  

Erik Björkelund

Erik Björkelund

Elektriker

  
  

Adress

Lundqvist EL AB
Libro ringväg 19
752 28 Uppsala

Tel 018-10 77 20

E-post: info@lundqvistel.se

Hitta till oss

Vår adress är Libro ringväg 19, Uppsala.


Visa större karta

Offertförfrågan

Fyll i vårt snabbformulär för offertförfrågan så återkommer vi med en offert snarast möjligt.