018-10 77 20

Kontakta Lundqvist EL

Johan Lundqvist Götz

Johan Lundqvist Götz

VD och grundare

Tel  018 - 10 77 20
Mob  0704 - 67 18 00
johan@lundqvistel.se
Camilla Götz

Camilla Götz

Administratör

Tel  018 - 10 77 20
  
camilla@lundqvistel.se
Andreas Kalm

Andreas Kalm

Arbetsledare

  
Mob  0704 - 67 18 01
andreas@lundqvistel.se
Jimmy Aveholt

Jimmy Aveholt

Arbetsledare

  
Mob  0704 - 85 79 44
jimmy@lundqvistel.se
Per Edlund

Per Edlund

Kalkylator

  
Mob  0727 - 20 48 00
per@lundqvistel.se
Anders Vestman

Anders Vestman

Elektriker

  
Mob  0705 - 97 88 00
anders@lundqvistel.se
Dennis Nelson

Dennis Nelson

Elektriker

  
Mob  0706 - 45 99 11

Fredrik Djurström

Fredrik Djurström

Elektriker

  
Mob  0705 - 16 71 00

Henrik Löthman

Henrik Löthman

Elektriker

  
Mob  0706 - 58 45 53
henrik@lundqvistel.se
Håkan Larsson

Håkan Larsson

Elektriker

  
Mob  0725 - 33 86 00

Johan Sundman

Johan Sundman

Elektriker

  
Mob  0706 - 57 10 80
johan.sundman@lundqvistel.se
Kalle Lundgren

Kalle Lundgren

Elektriker

  
Mob  0738 - 31 76 00
kalle@lundqvistel.se
Martin Söder

Martin Söder

Elektriker

  
Mob  0767 - 68 78 00
martin@lundqvistel.se
Patrik Lindberg

Patrik Lindberg

Elektriker

  
Mob  0727 - 46 27 00

Robin Bergström

Robin Bergström

Elektriker

  
Mob  0767 - 84 32 00

Albin Eriksson

Albin Eriksson

Elektriker

  
Mob  0725 - 67 15 00

Joakim Karlsson

Joakim Karlsson

Elektriker

  
Mob  0708 - 70 44 00

Lars-Robert Stefansson

Lars-Robert Stefansson

Elektriker

  
Mob  0709 - 14 48 49

Jörgen Andersson

Jörgen Andersson

Elektriker

  
Mob  0725 - 70 51 00

Simon Gustafsson

Simon Gustafsson

Elektriker

  
Mob  0732 - 02 28 78

Lucas Branteström

Lucas Branteström

Elektriker

  
Mob  0702 - 78 37 78

Peter Österlund

Elektriker

  
Mob  0761 - 37 87 00

Martin Axner

Elektriker

  
  

Adress

Lundqvist EL AB
Libro ringväg 19
752 28 Uppsala

Tel 018-10 77 20

E-post: info@lundqvistel.se

Hitta till oss

Vår adress är Libro ringväg 19, Uppsala.


Visa större karta

Offertförfrågan

Fyll i vårt snabbformulär för offertförfrågan så återkommer vi med en offert snarast möjligt.